Teisingai! Kiekvienam klausiančiam reik pateikt jo skonio atsakymą ir visi bus laimingi! (ypač jei jie vieni kitų nepažysta)
Vienas balius - Šimtai skirtingų istorijų
Anonimas
5070
Anonimas
5268
10, nenusisnekek , kad esi labai kieta, nes baisiai sveikai gyveni, deja pazistu itin grieztu tevu, kurie uz gerus rezultatus i mc nuveza ar dar kur. Zodziu, baisiai perdejai del to.
Anonimas
5294
#10 :D
Anonimas
5347
pzdc.. man 16, as nerukau, negeriu, nevalgau mc, negeriu colos, nevalgau cipsu, nepraradus nekaltybes ir tuo dziaugiuos..
Anonimas
5412
#6 Daktareli šikna skauda, jaučiu nuo vyno, gali būt? :D
Spartasaurus
5413
#4 ir #5 tai jus maziau gerkit aloholikai supisti
Milky.
5414
Nereik tiek gert, kad reiktų kurpt skirtingas istorijas.
Spameris
5414
Prisigert iki sąmonės netekimo yra labai nesveika visiems vidaus organams, ypač virškinimo traktui, niekam nesiūlyčiau. O šiaip tai manau turėtų būti mamai: ''Nieko negėrėm", tėvui: "nu, alaus išlenkėm", bet aišku kiekvienam skirtingai.
Lamkenustras
5414
#2 tai daugiau gerk
micoN
5414
#2 tai mazai gerei :)
Miaauuu
5414
Aš taip pat ;]
Spartasaurus
5414
As tai visada prisimenu , ka geriu
Taute
5414
true, true :)
|

