VIENA RAIDE - Ir del juoko nebegali skaityti toliau

2010.10.10 DoMyS
  • 187
18
klaida,sidras,kriausiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
uuuuuuu,kiausiai,gal pabandyt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#14 Šiaip tai visų pirmA, kai taisai kitus, bent jau pats klaidų nepridaryk... Atsirado mat lietuvis.
Nuotraukos nėra
DoMyS 5732    
nu tai butent kad kriausiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Kriausiu
Nuotraukos nėra
DoMyS 5734    
#14 koks zodis tada kiausiniu? ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
visų pirmą , ne viena raidė, o vienas žodis ,
visų antra išmok lietuvių kalbą , vaikyti.
ne viena "raide: , o raidĖ"
ir ne "del" , o "dĖl"
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Va ce tai juokinga ...... sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
o cia tai geras juokas gerai paime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#10 nu ar tu durnas? :D gerai pasake kad RAIDE :) jos nebuvimas padare itaka visam zodziui ir nematau reikalo kabinetis :) o siaip komiska situacija:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Siaip ne raide, o zodis vienas. Ir jomajo, su tokiom demotyvacijom, tai irgi... Nei juokinga, nei idomu, nei parasytas sakinys teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
viena demotivacija ir tu nebenori ju toliau ziuret...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
oho,kaip juokinga. mirstu is juoko. ha ha ha.
gretagreat28 5737    
(puke) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Nu blę :D
Nuotraukos nėra
DoMyS 5737    
kokiu dvieju ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
Durns, kaip juokinga. Hahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
o Dieve, kaip juokinga ; DDD
Spameris 5738    
Aik tu nx! :D
Grįžti į viršų