VIENA RAIDE - Ir del juoko nebegali skaityti toliau

2010.10.10 DoMyS
  • 187
18
klaida,sidras,kriausiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
uuuuuuu,kiausiai,gal pabandyt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
#14 Šiaip tai visų pirmA, kai taisai kitus, bent jau pats klaidų nepridaryk... Atsirado mat lietuvis.
Nuotraukos nėra
DoMyS 5735    
nu tai butent kad kriausiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Kriausiu
Nuotraukos nėra
DoMyS 5737    
#14 koks zodis tada kiausiniu? ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
visų pirmą , ne viena raidė, o vienas žodis ,
visų antra išmok lietuvių kalbą , vaikyti.
ne viena "raide: , o raidĖ"
ir ne "del" , o "dĖl"
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Va ce tai juokinga ...... sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
o cia tai geras juokas gerai paime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#10 nu ar tu durnas? :D gerai pasake kad RAIDE :) jos nebuvimas padare itaka visam zodziui ir nematau reikalo kabinetis :) o siaip komiska situacija:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Siaip ne raide, o zodis vienas. Ir jomajo, su tokiom demotyvacijom, tai irgi... Nei juokinga, nei idomu, nei parasytas sakinys teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
viena demotivacija ir tu nebenori ju toliau ziuret...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
oho,kaip juokinga. mirstu is juoko. ha ha ha.
gretagreat28 5740    
(puke) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Nu blę :D
Nuotraukos nėra
DoMyS 5740    
kokiu dvieju ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Durns, kaip juokinga. Hahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
o Dieve, kaip juokinga ; DDD
Spameris 5740    
Aik tu nx! :D
Grįžti į viršų