Ir gan konkreciai :D
Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!
aisttye
5595
Anonimas
5634
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Anonimas
5638
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Anonimas
5638
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Anonimas
5638
Kodėl būtent žolę?
Spameris
5638
Kodėl būtinai žolę?
Anonimas
5638
geras tas :)))))
Anonimas
5638
#6 Captain obivious
Anonimas
5638
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq
5638
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Anonimas
5638
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Anonimas
5638
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Anonimas
5638
(Y)
Anonimas
5638
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius
5638
Prajuokino :D
|

