Versle - svarbiausia idėja

2010.07.30 Veee
  • 30
28
Versle







Nuotraukos nėra
pukis 5761    
Su, kokia reikia programa daryti taip ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#27 Eik Lifeloveriu klausyt, o ne sudo cia malt blet. nesigadink nervu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Mask tave vieną kartą tikrai užbanins
Dariukas 5802    
#27 Visai ne ta omeny turejau durneliau tu kurva, As toj supistoj demo irgi nesedziu kasdien. Bet norejau pasakyt kad tu bandai vel uzvest kazka kas buvo senai uzmirsta.
mask 5802    
#26 po keliu dienu :D oj krw tu noliferi as nesedziu prie demo kekviena diena kaip tu vaikeli . GET A LIFE.
Dariukas 5805    
#25 Ne nu kurva tu rimtai ziuriu atsilikes esi ;D Po keliu dienu dar kazkoki suda cia bandai uzstumt :D Atsigauk.
mask 5805    
#22 o tu gaves ne karta gerai i snuki matosi :) debile tu kiek paciam metu? 14 neduociau
Dariukas 5807    
#24 Yes ofcourse! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
o mexicano love story xD
Veee 5808    
Kas per kvaili klausimai toj demo.. Gal su juo realiai norit pašnekėt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#20 vargsas tu, tavo boba tau neciulpia ;/ gaila taves ;/ cj ta sterva dar ir neduoda,ane? ;/
Dariukas 5808    
#18 Tai is kur imt paveiksliukus? :D #17 O tu ciulpi? :D
Veee 5808    
#18 Koks tavo sumautas reikalas iš kur imam paveiklėlius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
vagys blet jus!! is cha.lt imat paveiksliukus ir darot demo. lopai!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
tai kaip čia, bachūras ir nečiulpi? :(
Veee 5809    
#15 Ne čia pataikei.
Veee 5809    
#12 Priciom cia ciulpimas, duzena tu jis mano bx.
Dariukas 5809    
#12 Tuoj tu kurva ozy man ciulpsi bybi
Veee 5809    
Nu baikit čia jūs.. Man atrodo ramiausiai būtų ištrint demo, nes jūs čia dar ilgai ''šnekėsit''. Ačiū Darijuk, kad gini, bet nepyk man nepatinka, kad pyksties bereikalingai. Duok durniui kelia :)
Dariukas 5809    
#8 Man rodos cia tau labiau reiketu.
Dariukas 5809    
#7 Tai tu ir gydikis kad taip nori
mask 5809    
#5 tau tikrai reikia pas daktarus ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#5 tau gal negera ? ar sjp kaskas su bita uzdauze? blt gidikis nesiputojas ce blt .
mask 5809    
mask 5809    
oj tu merga :D tj tu kale
mask 5809    
krw debilas ko ce kopini mano demo ;D oj debilas :D
Grįžti į viršų