wawa wywa
velniop stabdžius - - mes tikime Dievu.
Anonimas
5288
Anonimas
5587
ne visos moterys isisvaizduoja pasekmes kai kurios toesiog myli adrenalina ;]
tristezza
5658
bullshit
Faustino
5679
Nelek greiciau uz savo angela sarga. Adrenalinas daugeliui vyru patinka, bet si demotyvacija irodo, jog mes neisivaizduojame pasekmiu, kaip kad jas isivaizduoja moerys.
Anonimas
5679
failas ne demotyvacija kaip ir visi cinikai netikintis, kad uz juos yra kazkas auksciau. Ujj kada jus visi susideginsit pagaliau, atsibodo jusu tie nevykeliski ir mazvaikiski stumimai ant Dievo (:
Anonimas
5679
Dievo nera
Anonimas
5679
#22 kai nusvaigai tamsta. aiskiai matosi kad vienkes gyvenime nebuvai iskeles iki balancavomo tasko. (arba isvis...)
Anonimas
5679
visai nelogiskas..
Spameris
5680
Jūs biški apie kitus žmones galvokit, gi kažkas turės jus gramdyt nuo šaligatvio, manot faina?
Anonimas
5680
bet gosha ir sake "pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais" ;) taip kad vienokiu ar kitokiu atveju galiniai stabdziai yra tikrai reikalingi vaziuojant ant galinio rato, tik svarbiausia zinoti kada ir kiek ju panaudoti ;)
Anonimas
5680
gigantas >>> deja naudoja ;] kaip manai kodel ant stunt bike'u montuojami rankiniai galiniai stabdziai? O gi tam, kad sedint ant bako, ant vairo, stovint ant vienos kojos tik ant galines sedynes butu galima isvengti perkelimo ;)
Anonimas
5680
#19 ne puse o 98%
povilasq
5680
#19 kaip tai manęs nėra??? :D
Anonimas
5680
as nesakiau kad velnias yra :) Ju abieju nera, kazkas sugalvojo nesamone tokia ir dabar puse pasaulio tuom tiki...
gretagreat28
5680
:D
Anonimas
5680
Ironija :D kad važiuot ant vieno rato pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais :D
Anonimas
5680
o koks jums skirtumas ar jie vazineja ar ne, ne jus ju vietoje nejums sikna ir svila :)
Anonimas
5680
jei tiki tvirtai kodelgi ne:)
Anonimas
5680
+100000000000000000000000000000000000000
Anonimas
5680
#7 +1
Anonimas
5680
kaip tu taip su tavim
Anonimas
5680
4... +1
Anonimas
5680
sudas
Anonimas
5680
#7 :D
Anonimas
5680
DONORAI !! :D
Anonimas
5680
#4 dievop velnia :D jo irgi nera
Anonimas
5680
#4 +1
Anonimas
5680
#4 +1
Anonimas
5680
velniop dieva - jo vistiek nera.
povilasq
5680
#1 gal tiksliau nenuvažiuosi?
Nena
5680
viliojančiai skamba...^^
Anonimas
5680
su tokiu mastymu, jaunimas, toli nenueisi :)
|

