wawa wywa
velniop stabdžius - - mes tikime Dievu.
Anonimas
5291
Anonimas
5590
ne visos moterys isisvaizduoja pasekmes kai kurios toesiog myli adrenalina ;]
tristezza
5662
bullshit
Faustino
5682
Nelek greiciau uz savo angela sarga. Adrenalinas daugeliui vyru patinka, bet si demotyvacija irodo, jog mes neisivaizduojame pasekmiu, kaip kad jas isivaizduoja moerys.
Anonimas
5682
failas ne demotyvacija kaip ir visi cinikai netikintis, kad uz juos yra kazkas auksciau. Ujj kada jus visi susideginsit pagaliau, atsibodo jusu tie nevykeliski ir mazvaikiski stumimai ant Dievo (:
Anonimas
5682
Dievo nera
Anonimas
5682
#22 kai nusvaigai tamsta. aiskiai matosi kad vienkes gyvenime nebuvai iskeles iki balancavomo tasko. (arba isvis...)
Anonimas
5683
visai nelogiskas..
Spameris
5683
Jūs biški apie kitus žmones galvokit, gi kažkas turės jus gramdyt nuo šaligatvio, manot faina?
Anonimas
5683
bet gosha ir sake "pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais" ;) taip kad vienokiu ar kitokiu atveju galiniai stabdziai yra tikrai reikalingi vaziuojant ant galinio rato, tik svarbiausia zinoti kada ir kiek ju panaudoti ;)
Anonimas
5683
gigantas >>> deja naudoja ;] kaip manai kodel ant stunt bike'u montuojami rankiniai galiniai stabdziai? O gi tam, kad sedint ant bako, ant vairo, stovint ant vienos kojos tik ant galines sedynes butu galima isvengti perkelimo ;)
Anonimas
5683
#19 ne puse o 98%
povilasq
5683
#19 kaip tai manęs nėra??? :D
Anonimas
5683
as nesakiau kad velnias yra :) Ju abieju nera, kazkas sugalvojo nesamone tokia ir dabar puse pasaulio tuom tiki...
gretagreat28
5683
:D
Anonimas
5683
Ironija :D kad važiuot ant vieno rato pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais :D
Anonimas
5683
o koks jums skirtumas ar jie vazineja ar ne, ne jus ju vietoje nejums sikna ir svila :)
Anonimas
5683
jei tiki tvirtai kodelgi ne:)
Anonimas
5683
+100000000000000000000000000000000000000
Anonimas
5683
#7 +1
Anonimas
5683
kaip tu taip su tavim
Anonimas
5683
4... +1
Anonimas
5683
sudas
Anonimas
5683
#7 :D
Anonimas
5683
DONORAI !! :D
Anonimas
5683
#4 dievop velnia :D jo irgi nera
Anonimas
5683
#4 +1
Anonimas
5683
#4 +1
Anonimas
5683
velniop dieva - jo vistiek nera.
povilasq
5683
#1 gal tiksliau nenuvažiuosi?
Nena
5683
viliojančiai skamba...^^
Anonimas
5683
su tokiu mastymu, jaunimas, toli nenueisi :)
|

