wawa wywa
velniop stabdžius - - mes tikime Dievu.
Anonimas
5285
Anonimas
5584
ne visos moterys isisvaizduoja pasekmes kai kurios toesiog myli adrenalina ;]
tristezza
5655
bullshit
Faustino
5675
Nelek greiciau uz savo angela sarga. Adrenalinas daugeliui vyru patinka, bet si demotyvacija irodo, jog mes neisivaizduojame pasekmiu, kaip kad jas isivaizduoja moerys.
Anonimas
5675
failas ne demotyvacija kaip ir visi cinikai netikintis, kad uz juos yra kazkas auksciau. Ujj kada jus visi susideginsit pagaliau, atsibodo jusu tie nevykeliski ir mazvaikiski stumimai ant Dievo (:
Anonimas
5675
Dievo nera
Anonimas
5676
#22 kai nusvaigai tamsta. aiskiai matosi kad vienkes gyvenime nebuvai iskeles iki balancavomo tasko. (arba isvis...)
Anonimas
5676
visai nelogiskas..
Spameris
5676
Jūs biški apie kitus žmones galvokit, gi kažkas turės jus gramdyt nuo šaligatvio, manot faina?
Anonimas
5676
bet gosha ir sake "pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais" ;) taip kad vienokiu ar kitokiu atveju galiniai stabdziai yra tikrai reikalingi vaziuojant ant galinio rato, tik svarbiausia zinoti kada ir kiek ju panaudoti ;)
Anonimas
5676
gigantas >>> deja naudoja ;] kaip manai kodel ant stunt bike'u montuojami rankiniai galiniai stabdziai? O gi tam, kad sedint ant bako, ant vairo, stovint ant vienos kojos tik ant galines sedynes butu galima isvengti perkelimo ;)
Anonimas
5676
#19 ne puse o 98%
povilasq
5676
#19 kaip tai manęs nėra??? :D
Anonimas
5676
as nesakiau kad velnias yra :) Ju abieju nera, kazkas sugalvojo nesamone tokia ir dabar puse pasaulio tuom tiki...
gretagreat28
5676
:D
Anonimas
5676
Ironija :D kad važiuot ant vieno rato pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais :D
Anonimas
5676
o koks jums skirtumas ar jie vazineja ar ne, ne jus ju vietoje nejums sikna ir svila :)
Anonimas
5676
jei tiki tvirtai kodelgi ne:)
Anonimas
5676
+100000000000000000000000000000000000000
Anonimas
5676
#7 +1
Anonimas
5676
kaip tu taip su tavim
Anonimas
5676
4... +1
Anonimas
5676
sudas
Anonimas
5676
#7 :D
Anonimas
5676
DONORAI !! :D
Anonimas
5676
#4 dievop velnia :D jo irgi nera
Anonimas
5676
#4 +1
Anonimas
5676
#4 +1
Anonimas
5676
velniop dieva - jo vistiek nera.
povilasq
5676
#1 gal tiksliau nenuvažiuosi?
Nena
5677
viliojančiai skamba...^^
Anonimas
5677
su tokiu mastymu, jaunimas, toli nenueisi :)
|

