Vedybos - Pagrindinė skyrybų priežastis

2011.02.21 CRONUS
  • 170
19
santuoka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
kas cia logisko? visiska nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
tikra nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
būti žiedų valdovu tikrai logiška ;)
NandP 5599    
Logiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Nesąmone
Lukasas 5599    
demotyvacijos nevisada turi būti juokingos,sherlock
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
vadinasi maistas - sudo atsiradimo priezastis.
Teenagor 5599    
(y) gerai pastebėta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Šūdas, net nejuokinga. Tas pats kaip ir gimimas - pagrindinė mirties priežastis
paranoia 5600    
logiška :D
Vendigo 5600    
visai normaliai :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
lyg nesusituoke poros nesiskiria :D
o siaip speju skyrybu priezasti visi nurodo"nesuderinami charakteriai" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
<b>gerai pasake<b>
Nuotraukos nėra
papaspapas 5600    
pz gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Nėra vedybu, nėra skirybu - LOGIŠKA
Lukasas 5600    
Su panašia mintim kažkada buvau įkėlęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
:D
CRONUS 5605    
Dabar žinai kodėl ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
MANO TEVAI SKYRIASI
Grįžti į viršų