20 nuzude xD
Vasario 14 - Kodėl manęs niekas nemyli?
Anonimas
5541
Anonimas
5608
Kubilius nekvailas, tiesiog nemanau, kad kas nors isvis galetu padaryt ka nors geriau, nei jis. Siuo laiku sunku palengvint LIETUVIAMS gyvenima, nes lietuvoje puse pensininku, o ne dirbanciu zmoniu. Maza dalis dirbanciuju turi uzdirbt pensijas dideliai daliai SENIU.
Anonimas
5608
Tiesa, +1 tau, galvojau, kad čia nesilanko žmonės mąstantys savo galva :)
Anonimas
5609
:D
Anonimas
5610
Politikoj nesigaudot vargsai... Jeigu ne jis, tupetumet su devalvuotu litu ir verktumet ta vasario 14.
Anonimas
5612
Dusk iš čia, dusk iš čia, tu, Kubiliau dusk iš čia... (music)
Anonimas
5613
KAS GALI MYLET KUBILIU :D
Anonimas
5614
saiposi cia is rimtu zmoniu... :d
Anonimas
5614
#15 idijote tu krc... betkas kitas butu irgi ant jo zauktum.. nelaiku ir nevietoj... kas buvo pries 20 metu? kazkaip iki kubiliaus skola per 20metu isaugo 20milijardu, o jis papuole i krizes laikotarpi dar su tokiom skolom..
Anonimas
5614
Ką jis blogo padarė? Jis vienas dėl nieko nekaltas, nes jis vienas beveik nieko neliame!
Anonimas
5614
#14, bent viena dalyka atmete, o kiek paeme?
Anonimas
5614
varot varot džiaugtumetės, kad vienintelis Kubilius atmetė studentams norima prikišti sveikatos draudimo mokesti (apie 70lt/mėn)
Anonimas
5614
aš jį mulėsiu kai išeis į pensija : )
Anonimas
5614
nebuvo zymu
Mivo.
5614
O kokios žymos buvo??
Anonimas
5614
vaikiski zaidimai...
Anonimas
5614
Šitą žmogų myli daugiau žmonių, nei jus visus kartu sudėjus. Žinot kaip tie žmonės vadinasi? Protingi ir išsilavinę, politiką suprantantys žmonės :)
Anonimas
5614
Šitą žmogų myli daugiau žmonių, nei jus visus kartu sudėjus. Žinot kaip tie žmonės vadinasi? Protingi ir išsilavinę, politiką suprantantys žmonės :)
Anonimas
5614
#2 :D
GhBlar
5615
Žymės :D!
Anonimas
5615
Forever alone face palm
Anonimas
5615
Kai jis iseis lietuvoje bus rojus...
Anonimas
5615
forever alone
Anonimas
5615
Kubiliau gražink pensijas!!!!!
Anonimas
5615
nes tu Kubiliau nieko nemyli, va..
|

