Gelbetu geriau, o ne fotkintu
Vasara.. +30C.. - Guli.. Deginiesi sau..
Anonimas
5530
Anonimas
5531
Zmogus mire o jus cia (:D)
Anonimas
5533
Pamates pats wos nesudegiau jauciu temperatura pakilo iki +45C :D
Anonimas
5533
"karščiausia" mėnesio demo :D
Anonimas
5533
Nei soliariumo nereikės,bus toks fainutis. . . :D
Anonimas
5533
nu gal piski ziauriai
Anonimas
5533
jojo, prigavo. Jamu viduri
Anonimas
5534
"cia prigavo mane biski pesideginanti... skiriu draugams :**"
Anonimas
5534
punceka ta proga galesi susidegint vasara
MindziuX
5534
Vat tame ir minusas vasaros nežmoniški karščiai :)
Popo
5534
Gera ta demo, kas varo tas vapse lopas
Teenagor
5534
kažkaip šilta čia man :/
Anonimas
5534
Privertė nusijuokti :D
Anonimas
5534
Juoda... +
CRONUS
5535
#1 Ne tu ;)
Anonimas
5535
kas gali toke demotyvacija kelt tj bbz
|

