Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos

2011.02.13 Kubush
  • 1013
43
Vasara - tai laikas,







MagicianGirl116 5573    
Būtent! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777 5606    
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
Nuotraukos nėra
ateb 5607    
noriuuuuu vasaros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
greičiau...
Vendigo 5608    
hhaa
aveiish 5609    
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
jo visalaik taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Nuotraukos nėra
Lauraq 5610    
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#30 , stumi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
captain obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
27#, 29#, gyvi dar?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#5 nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau 5611    
man taip per sesija buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
blemba kaip pasilgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Totaly true
Teenagor 5612    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
summer, come back my babe!!
Hello 5612    
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
Nuotraukos nėra
ViliusK 5612    
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ubagai telefo neturi ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Joo
Nuotraukos nėra
aferisteee 5612    
like it
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Buuuuuuuuutent xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#5 Forever Alone ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta 5612    
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash 5612    
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta 5612    
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
tu duche nx per vasara mire mano kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
Nuotraukos nėra
xexe 5612    
Kaip laukiu vasaros (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Laika gal ir zinai ;D
Grįžti į viršų