Būtent! :D
Vasara - tai laikas, - kai nebežinai, nei mėnesio, nei dienos, nei valandos
MagicianGirl116
5573
Anonimas
5606
Man čia panašiau į vasaros stovyklą :)
zilwis777
5606
Saulė, šitas oras, ir tuzinas mini sijonėlių bulvare mmmmmmmm ;>
ateb
5607
noriuuuuu vasaros
Anonimas
5607
greičiau...
Vendigo
5608
hhaa
aveiish
5609
#35 o dar didesni kvailiai pradės rašyti ''nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa" '' ;]
Anonimas
5610
jo visalaik taip.
Anonimas
5610
nu dabar visi dzibilai pradės rašyt "joo tiesa, eina sau" "rimtai, teisinga demotyvacija" "joo man ir tas pats yra vasaraa"
Anonimas
5610
#5 Sorry,kad taip viskas isejo...Pati po vintofke palindo nx
Lauraq
5610
#5 Cia tikrai ziauru, bet nemirstu :D
Anonimas
5610
#30 , stumi :D
Anonimas
5610
captain obvious...
Anonimas
5611
27#, 29#, gyvi dar?
Anonimas
5611
#5 joo zudantis.. :D :D :D
Anonimas
5611
#5 :D
Anonimas
5611
#5 nužudė :D
Anonimas
5611
Cia tai tiesa ,* Pasiilgau vasaros ,(
miau
5611
man taip per sesija buna :D
Anonimas
5612
blemba kaip pasilgau
Anonimas
5612
suprantu kad nori pasireikst bet tai tas pats kaip tuscia vieta.
Anonimas
5612
Blemba su tokiom demotyvacijom....nostalgija uzeina ziauri..;D
Anonimas
5612
Totaly true
Teenagor
5612
;D
Anonimas
5612
summer, come back my babe!!
Hello
5612
Ar tik ne Ignalina, autoriau?
Anonimas
5612
Nu valandas gal dar kazkiek zinai :D bet kitas tai tikrai kad ne :)
ViliusK
5612
#11 Vo, vo. Geriausias užsiėmimas :D
Anonimas
5612
ubagai telefo neturi ...
Anonimas
5612
Joo
aferisteee
5612
like it
Anonimas
5612
Buuuuuuuuutent xD
Anonimas
5612
tokios nuotraukos primena gerus skrydzius i vandeni :D, mmm kaip as ju pasiilgau.........
Anonimas
5612
#5 Forever Alone ?
Anonimas
5612
Jo... Vasara nerupi kokia tadien buna diena, viskas px. Atsiputes darai ka nori... Kada nori...
NesTaiPaprasta
5612
#7 taip, bet tai jo(jos) prisiminimai. tegul skelbia kur nors facebooke ar susiranda su kuo pakalbeti.
Leezash
5612
#6 yra pliusu to - geri prisiminimai :D
NesTaiPaprasta
5612
ir tai sakai pavasario pradzioj kai minus 20salcio ane? laiku kaip
Anonimas
5612
tu duche nx per vasara mire mano kate
Anonimas
5612
KADA BUS VASARA? Laukiu nesulaukiu (mm) ...kaip laukiu kaip laukiu kaip laukiu!!!
xexe
5612
Kaip laukiu vasaros (mm)
Anonimas
5612
Ir tada tau nerūpi, kad nežinai.
Anonimas
5612
Laika gal ir zinai ;D
|

