Pagalvojo šimtas tūkstančių poilsiautojų :D
Varau prie jūros - noriu pailsėt nuo miesto šurmulio...
Anonimas
4707
lukutis1998
4708
Nu jai durniai mano ,kad jūra ir tai šlykštynė yra vien palangoj tai ...... reik žmonės į juodkalniją važiuot, ten kas kita :)
Anonimas
4709
Un visi dzer alu :D
Firework
4712
Na, bent jau yra jūra :D
Anonimas
4713
#1 čiurkynas matyt
Anonimas
4713
Kodėl blondinių nėra????? Visi juodų plaukų.............
|

