Valentino diena - Turbūt buvo linksmiausia diena mano gyvenime

2011.02.16 Kubush
  • 476
26
Valentino diena







puukis4 5520    
foreeeeeeeeeeeever and ever aloneeeeeeeeeee. :(((((((((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
linksmausia diena cia tam kur sedi vienas? hm.... na siaip jo,jam linksma nes jis dar neturi poros, jis dar gali kabint bet kuria jam patikusia panele
Vendigo 5609    
;{ ahah
Augustuty 5610    
pize - forever alone -_- :( xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#18 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
alone:((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
:( forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
uzskaitau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Kurva, varau fules ziuret
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
gal jooo panele fotkino.... NEPAGALVOJOT?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#12 Nepavydek ^^
NandP 5611    
+ :) Va kur tikra demo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
joo... buvau panašioj situacijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#11 #9 #8 tik nepersistenk, vienisas bicas is nuotraukos. o taip. tu kietas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
ko galima tiketis is GAY
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Jis isnuomavo visas sitas panas draugas nes jam buvo gaila ju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
vargšas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
jo mergyna fotkina:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
px jo mergina laukia jo 2 aukste lovoj!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Valentino diena, pf. Tokia pat svarbi man kaip ir Estijos nepriklausomybės diena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#5 :D Thumbs up!
shaliX 5611    
Jo mergina po stalu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Forever alone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Brigita cia tu????
Nuotraukos nėra
nngh 5611    
Tas tai turbut akmenveidis
Brigita 5611    
Viena lieviausių dienų mano gyvenime.
Grįžti į viršų