Valdas Adamkus - Televizijoje jį pristato kitaip.

2010.05.09 Justulis
  • 230
46
Valdas Adamkus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
#38 lietuvos radijo korespondentai kalbėjo su Vadu, tačiau šį pokalbį pasiskolino Tv3
Nuotraukos nėra
def 5657    
#12 nu taip, parodys per TV kadanors Smetona, ir parasys Lietuvos resupublikos perzidentas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#12 ;D facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#12 juokingiau už demo. vadas.
gretagreat28 5801    
;D~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#12 EPIC FAIL cia gi parasyta VADAS Adamkus o ne VALDAS Adamkus! Kas jus per zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
to #12 - susivartei.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
arba parasai . Labas gal nemiegi? - Labas ne. O tu parasai pochui man ir prikolas buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
bet tj dar vienas failas :D Parasyta

"telefonu lietuvos radijui" o turetu buti tv3 ziniom ar kazkas panasuas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#20 Sutinku.
Vyncas 5873    
#12 Dūūūhas X DDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
#12 žiauriai čia suskėlei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#12 kmentaras dar geresne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Vadas Adamkus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
#12 pats save susivartė.
o šiaip geras:D
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5880    
:D owned!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Vadas xD va cia tai geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#21 Ko tau Vladas nepatinka ? :D
Fusion 5884    
O ką, visai normaliai.
Vyncas 5889    
Pameni, ant to stendo ar kažko tokio xD
Vyncas 5889    
Čia Taure xD
Vyncas 5889    
#21 "Klubo va(l)dovas - šarūnas..." xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12
not sure if troll
boxer564 5889    
HM ;D gerai ka ne Vladas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12 stai kas buna kai debilas bando pasirodyti protingu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12
debilas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12 Pats tu imbecilas, ablomą pasigavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12, pasteršei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12 kaušas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12 fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12 taigi juokemes is to kad varda neteisingai uzrase o ne todel kad prezidentas jis
Nuotraukos nėra
stranger21 5891    
geras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
jūs gal imbecilai visi? prezidentas net ir po kadencijos vadinamas prezidentu, čia yra tokia norma visam pasaulyje, prezidentas tai juk ne sekretorė kokia... juokitės iš protingesnių už save :))) parodote savo neišmanymą.
Aiste 5891    
Patinka ;D
Nuotraukos nėra
DjD 5891    
XD nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
geras geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
cia tj top feilas !!!!!!!!!!!!! Wadas Adamkus FTW !!!!!! malacei tvtrys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
:D
chzarija 5893    
tikrai kad vadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
pz zjbs ;D
Johny 5893    
+5 Gera demotyvacija ;D
Vyncas 5893    
+++++
fucks 5893    
:D
Grįžti į viršų