nu nes 20 min rutos ekrane nematai :D
Valanda su Rūta - - 19:40 - 21:00
Anonimas
5549
AlusDraugas
5553
Reklamos uzima 20 minuciu seip tai nu bet ka durnam i aiskinsi..
Anonimas
5555
px gal tos reklamos, ka? jei valanda su ruta vadinas, tai noris prisedi valandai ir pasiziuri, o ne sedi ir dar 1/3 laidos laiko reklamas ziuri..
Labuka
5556
#29 gal jau užteks? visi tai žino
Anonimas
5557
atemus reklama, gautus tik pusvalandis su ruta :D
Labuka
5557
na, o puse šių komentarų apie reklamą :O
Anonimas
5558
čia jums fail, reklama užima dvidešimt minučių ;)
anonimas
5558
20 minuciu sudaro reklamos
Nixas
5559
#19 Galva prasiskele, neskit ja i pirti!!
Anonimas
5559
Tipo sita suda kas nors ziuri ?
Anonimas
5559
#19 :D
Anonimas
5559
nors ir reklama, bet demotyvuoja ta laida radikaliai, dėl absurdiškų temų ir sukviestų į studiją bukapročių ir žinoma vedėjos - nemandagios, neišauklėtos Rūtos..
Anonimas
5559
linksmiausia sios demotyvacijos dalis yra komentarai :D
noob.saibot
5559
pavadinimas sako kad eis laida valanda laiko bet eina daugiau.give me this rock.
pelislovas
5559
PISKIT JIEM I GALVA
Anonimas
5559
Kaip jūs nesuprantat, kad likęs laikas reklamom???
Anonimas
5559
kas kam neaisku
Anonimas
5559
Kurva asilai, Tomas pasake, kad su reklamom 80 min o be reklamu 60, ka jus cia pisat prota, rimtai profesoriai didieji, atradejai, renesanso mastytojai
Anonimas
5559
#13 ar nepagalvojai pasiziuret i komentarus? kurva debilas
Anonimas
5559
TOMAS KAŠĖTA TAI TOTALUS OBUOLYS, PATS NIEKO NESUPRANTA :D
Anonimas
5559
ar nepagalvojot kad 20 min reklama???
Anonimas
5559
REKLAMA
Anonimas
5559
Pamirsai atskaiciuoti reklama..
Marcius555
5559
tai reiskia kad reklama bus 20min
MindziuX
5559
so? botas autorius -,-
Anonimas
5559
#6 bandos instinktas :D
Anonimas
5559
Valanda su srutom
Anonimas
5559
facebook komentarai kieti, 4 žmonės iš eilės parašė kad skirta reklamom, atseit protingais vaidina
Anonimas
5559
Išimk reklamų laiką ir bus valanda :)
Anonimas
5560
likes laikas reklamos :D
Anonimas
5560
bet ir ne 1..
Anonimas
5560
nu ne 2, ne 2..
|

