Valanda su Rūta - - 19:40 - 21:00

2011.04.04 Dann_
  • 173
32
Valanda su Rūta -







Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
nu nes 20 min rutos ekrane nematai :D
AlusDraugas 5555    
Reklamos uzima 20 minuciu seip tai nu bet ka durnam i aiskinsi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
px gal tos reklamos, ka? jei valanda su ruta vadinas, tai noris prisedi valandai ir pasiziuri, o ne sedi ir dar 1/3 laidos laiko reklamas ziuri..
Labuka 5558    
#29 gal jau užteks? visi tai žino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
atemus reklama, gautus tik pusvalandis su ruta :D
Labuka 5559    
na, o puse šių komentarų apie reklamą :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
čia jums fail, reklama užima dvidešimt minučių ;)
anonimas 5560    
20 minuciu sudaro reklamos
Nixas 5561    
#19 Galva prasiskele, neskit ja i pirti!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Tipo sita suda kas nors ziuri ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
nors ir reklama, bet demotyvuoja ta laida radikaliai, dėl absurdiškų temų ir sukviestų į studiją bukapročių ir žinoma vedėjos - nemandagios, neišauklėtos Rūtos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
linksmiausia sios demotyvacijos dalis yra komentarai :D
noob.saibot 5561    
pavadinimas sako kad eis laida valanda laiko bet eina daugiau.give me this rock.
pelislovas 5561    
PISKIT JIEM I GALVA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Kaip jūs nesuprantat, kad likęs laikas reklamom???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
kas kam neaisku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Kurva asilai, Tomas pasake, kad su reklamom 80 min o be reklamu 60, ka jus cia pisat prota, rimtai profesoriai didieji, atradejai, renesanso mastytojai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#13 ar nepagalvojai pasiziuret i komentarus? kurva debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
TOMAS KAŠĖTA TAI TOTALUS OBUOLYS, PATS NIEKO NESUPRANTA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
ar nepagalvojot kad 20 min reklama???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
REKLAMA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Pamirsai atskaiciuoti reklama..
Nuotraukos nėra
Marcius555 5561    
tai reiskia kad reklama bus 20min
MindziuX 5561    
so? botas autorius -,-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
#6 bandos instinktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Valanda su srutom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
facebook komentarai kieti, 4 žmonės iš eilės parašė kad skirta reklamom, atseit protingais vaidina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Išimk reklamų laiką ir bus valanda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
likes laikas reklamos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
bet ir ne 1..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
nu ne 2, ne 2..
Grįžti į viršų