Vaistas - nuo visų ligų

2010.12.30 Nuostabybis
  • 112
56
Vaistas







Nuotraukos nėra
Fuck.Off 5373    
Kaip Draugas Stalinas sakė "nėr žmogaus, nėr problemos"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5386    
Bandziau tokius vaistus,nepadejo. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Zaibux, motivuoja nusizudyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
50cal ginklas — ne juokai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#50 O tai ka turi demotyvuot pirmiausia klausimas? Cia demotyvuoja gyventi. Kazkokia pieva parasei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
čia turėtu demotyvuoti, o čia motyvuoja žudytis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
uzvartoji viena kulka ir sveikas jau, ane? :D
Dkersys 5654    
Vartokite tik pasitarius su gydytoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Jo teisingai čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
:D liux demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
ne is tikro tai Paulina labai juokingas vardas Pau lina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
paula mm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Aš matau kaikurie kaip iš medžio iškritę, visur jum EMO. Gana sitos nesamones, Ne vien EMO zudosi, kiek zmoniu nusizudo, bet jie ne EMO. Visko būna gyvenime, Vieni stpirus ir randa kitokiu budu viska nugalet, o silpnesni, kurie savimi nepasitiki imasi tokiu veiksmu. Ir prie ko cia EMO? Vos ne kas antroje demo randu koment. : EMO. Jau geriau nieko nerašyt :)
Nuotraukos nėra
joskinukas 5655    
man tai x koke jusu nuomone. : ) as sakau ka zinau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Istrine komentara mano. LAMA! Bijai vieso susivartimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#38 - cia tu klysti. tai ne drasa, tai silpnumas, nes fizini skausma lengviau pakelti negu emocini, taip? beto jei zudais - tai tu toks silpnas ,kad negali atsistoti ir gyventi toliau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#38 o tu jau iš patirties šneki
Nuotraukos nėra
joskinukas 5655    
#36
KLYSTI REIKIA DAUG DRASOS TURET KAD SAVE ZALOTUM
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#36 tiksliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
byby, nusižudo tik silpniausieji
Nuotraukos nėra
joskinukas 5655    
#32 padesi?
Nuotraukos nėra
Remigija 5655    

www.filmai.in/uzeik-307996.html imete filma saw 3d 2010 prof igarsinimu imete filma saw 3d 2010 su lt prof igarsinimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
šūdū malūnai geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#31 Susipjaustyk, emoksni
Nuotraukos nėra
joskinukas 5655    
#30 tu dar neužsiciulpiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#29, tu dar nesusideginai ? :)))
Nuotraukos nėra
joskinukas 5656    
O kartais visa givenima to nori.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
deje kartais gyvenime buna tokiu akimirku kai isties norisi sio vaisto
Nuotraukos nėra
joskinukas 5656    
mes mokam ir sypsotis. KARTAIS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Jei jau taip sakot. Žinot pati nekęsdavau emo demo,bet kai sunku, tikrai jos padeda... O šiandien man sunku,kitiems gal rytoj... Tad gal eikit jus visi ir palikit tuos žmonės ramybėje.
Nuotraukos nėra
joskinukas 5656    
#24 duheli nueik pagoglink ir apsisviesk kas is ties ira emo nesvaiges ce.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
tai susideginkit emo jus!!!
Rocknroll 5656    
byby grauzk su tokia motyvacija
Hug 5656    
#24 aš už tave.
Nuotraukos nėra
joskinukas 5656    
Num bled as esu emo ir ka jus man??? da jabal mes tokie pat zmones kaip jus! erandat is ko isidirbinet eikit galva i siena padauzyt ar ka... nesuprantu as jusu zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Jmj, skaitant jūsų komentarus tai bbd... Vien iš jų gautųsi geriausia demo. Visi "išmano" kas čia per daiktas, bet stumia ant to kuris pasakė tušinukas. Čia yra šovinys. Kulka yra šovinio sudedamoji dalis. Beje nežinau kokio čia, bet neša į 7,62x54 mm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
vien su kulka neissigydisi ir ginklo reik.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#12 ar tik ne cs auka prakalbo :D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
jo
Wartez 5656    
Bet nuo mirties neisgydo nors tu ka
Wartez 5656    
Bet nuo mirties neisgydo nors tu ka
Reporteris 5656    
pritarciau #1..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
pz geruliai kai kurie, tusinukas :D jau an tiek girti po sveenciu ka neskir tusinuko nuo kulkos :D
Nuotraukos nėra
TerksTerksT 5656    
Idiotas kurejas,jei mano,kad tai vaistas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
jeigu ne komentarai, tai net nesuprasčiau, kas čia per daiktas. o demo lieva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#10 Nekreipk dėmesio. Visko juk būna.
rokas111 5656    
Nu sakes....Viena kart apsirikau tai jau juokiates.Atrodo, kad patys niekada neklystat :)
Gintarine 5656    
Nesąmonė . Jei jau gyvenime sunku , tai nereiškia ,kad lengviausia būtų nusižudyt . #1 Man ir taip atrodo .
Vai2kas 5656    
ziauru, bet tiesa..
(50-56)
Grįžti į viršų