sunki ta vaikystė....mediniai žaislai....
Vaikystės - manija |
Vaikystės - manija
ausrabiel
4380
sunki ta vaikystė....mediniai žaislai....
Anonimas
4380
Prisimint vaikystę nėra blogai, jei ji buvo faina. Nu aišku nebent turėjai traumuotą, sunkią vaikystę, todėl dabar išlieji nervus.
Anonimas
4381
tu isauk is tos savo vaikystes kada jau zioply, man tai px kas buvo vaikystej ziuret reikai kas dabar!!!
|