#11 spausk shift lope
Vaikystėje, mes buvome geriausi draugai... - Bet užaugom ir gyvenimas susiklostė taip, kad dabar, net nepasisveikinam...
Anonimas
5711
BENSKIS
5711
pirma parsa valgys kai isalks.
Anonimas
5725
Vo cia gryna tiesa. ir liudna kai vaikystes draugai net nenori bendrauti;ssss
Anonimas
5725
xD MAN DEMOTYVACIJOJ VISALAIK JUOKINGIAUSI KOMENTARAI. ŽSORRY CAPSL LOCK'AS UZSIBOKAVO
WaPPy
5725
#1 :D pralinksminai :D
Anonimas
5725
keli neapgalvoti poelgiai ir taip nutinka :).
Anonimas
5725
#1 ;D primyzau i kelnes :D
Wiki
5725
#6 pritariu :)))
Anonimas
5726
Teisybe... ant tiek zmones isnaglejo ir pasikele... kartais buna pasisveikini su senu "Draugu" tai net zvairai nuziuri..
Anonimas
5726
#1 :D
RYBA
5726
:D
Anonimas
5726
Sak debile ;D
Anonimas
5726
Debile tu ?
Anonimas
5726
O dieve vos nuo tų žodžių neapsiverkiau. ;/
|

