#26 ezius galima laikyt, yra naminiai eziai, ir jie pardavinejami net, nueik i KIKA
Vaikystėje ir mes - taip atrodėm valgydami saldainius
Anonimas
5203
Anonimas
5207
Ten gal net ne saldainis ,o koks vitaminas :* TOKS MIELIAKAS ! ;******
Anonimas
5271
visai ne awww,ka jus nezinot kad eziu namuos laikyt negalima ir tuolabiau duot saldainiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Truffele
5362
Aww koks mielekas.. :D
fail.
5575
#19 +1 tikra tiesa, dabar jokios užslėptos minties ar demotyvacijos nebėra, dabar jau degradacija tiesiog :) čia nebent pasijuokt užeini, saitas nebetekęs savo esmės.
Anonimas
5579
Užsimaniau ežį auginti ;D
Anonimas
5580
Cia geras :D
gretagreat28
5581
Nu baaisiai mieelas :D
Anonimas
5582
mieliakas ;D*
Anonimas
5583
kad cia jau nebededa demotyvaciju tai senai aisku, cia seip toks pusiau cha.lt pusiau sokiu tokiu minciu pasako juokingu, ateinu cia paveiksliuku paziet ir video, vat sitas video neblogas :)
Anonimas
5583
video geras, demotyvacija šūdas
fail.
5583
Ką čia demotyvuoja? Saldainių valgymą? Atseit nevalgykit, vaikai, sladainių atrodysit kaip šis gyvūnas?
ievukas16
5583
koks mielas;]]
Anonimas
5584
cia is patirties kalbi jei baijeriu nesupranti tai nekomentuok #14
Anonimas
5584
išsityčiojimas
Anonimas
5584
Noriu ežio dabar. :D
Anonimas
5585
mielas net su rape
Anonimas
5585
neteisūs tie kurie sako, kad kojytes pakratė arba kad laukinis gyvūnas kitose šalyse ežiukai yra laikomi namuose, aišku didelę dalį laiko praledižia kieme, kad paijustų kaip laisvėje....
Anonimas
5586
Mielumas koks <3
Anonimas
5586
grazus padarelis, bet daznai iseina ant kelio ne laiku :(
Anonimas
5586
Šiaip ežiai neėda įvairių obuoliukų,morkyčių ir pan. kaip daugelis mano... Jie ėda įvairius kirminus,sraiges,vabzdžius, o nuo visokių morkyčių gali padvėst... Nors ir mielas ežiukas,bet gaila vargšelio...
Teenagor
5586
bet + :D
Teenagor
5586
suvalgė tą nainę, nustojo filmuot, ežiukas papurtė kojas ir nudvėsė. amžiną atelsį duok mirusiems viešpatie, tegul ilsisi ramybėje ežiukas. AMEN.
Anonimas
5586
Juokingas ir mielas, bet visgi ežys - laukinis gyvūnas...
Vidmax
5586
xD Koks juokingas.Žvengiau ilgai.
caution337
5586
cepsius :D
kristal
5586
+ užskaitau :)
Anonimas
5667
jetau koks meilekas ;D
|

