#7 O rmt, nx jus rusu nemegstat? Man rusija, ir patys rusai daug mielesni nei lietuva ir lietuviai.
Vaikystė - ir turėtų likti vaikyste...
Vodka_ID
5110
Piggytwo
5600
Ir nx dar tėvai klausia kodėl mes dabar taip nemėgstam rusų ?
Anonimas
5632
#5 Kazin ar cia apie modelius kalba.
JuztBe
5632
jo, kai dabar nuo triju metu vaikus moko top modeliais ar ten dar bzb kuo
Anonimas
5632
Seip T90
Anonimas
5632
Tankai matos rusiski t72 ar t80
Brigita
5632
Baisu, kai tenka augt tokioj aplinkoj.
Anonimas
5632
gera demo
|

