#7 O rmt, nx jus rusu nemegstat? Man rusija, ir patys rusai daug mielesni nei lietuva ir lietuviai.
Vaikystė - ir turėtų likti vaikyste...
Vodka_ID
5105
Piggytwo
5595
Ir nx dar tėvai klausia kodėl mes dabar taip nemėgstam rusų ?
Anonimas
5627
#5 Kazin ar cia apie modelius kalba.
JuztBe
5627
jo, kai dabar nuo triju metu vaikus moko top modeliais ar ten dar bzb kuo
Anonimas
5627
Seip T90
Anonimas
5627
Tankai matos rusiski t72 ar t80
Brigita
5627
Baisu, kai tenka augt tokioj aplinkoj.
Anonimas
5627
gera demo
|

