Man teta šitą rodė kažkada xD tik kad rusiškai užrašyta buvo xD
Vaikystė - Viskas buvo taip paprasta, o mes buvom tokie naivūs...
Anonimas
4864
Anonimas
5204
#6 ohoohooo:D
Anonimas
5675
#6 XD
Anonimas
5675
vyrgaudas :D
Anonimas
5675
#6 omg
Anonimas
5675
Manau kad si demotyvacija suzadina jausmus as net pradejau save liesti.
Anonimas
5675
Tigi buvau sita idejus, nesuprantu, kam antra karta vel patvirtina...
Anonimas
5675
Eeee,pasijuokiau,tik galima buvo teksta isversti,o ne vien copy paste uzsiimti.
Anonimas
5675
Owl- dealer ;D
Anonimas
5675
stai cia kaip :D
Anonimas
5675
matytas.
|

