Man teta šitą rodė kažkada xD tik kad rusiškai užrašyta buvo xD
Vaikystė - Viskas buvo taip paprasta, o mes buvom tokie naivūs...
Anonimas
4866
Anonimas
5206
#6 ohoohooo:D
Anonimas
5677
#6 XD
Anonimas
5677
vyrgaudas :D
Anonimas
5677
#6 omg
Anonimas
5677
Manau kad si demotyvacija suzadina jausmus as net pradejau save liesti.
Anonimas
5677
Tigi buvau sita idejus, nesuprantu, kam antra karta vel patvirtina...
Anonimas
5677
Eeee,pasijuokiau,tik galima buvo teksta isversti,o ne vien copy paste uzsiimti.
Anonimas
5677
Owl- dealer ;D
Anonimas
5677
stai cia kaip :D
Anonimas
5677
matytas.
|

