Man teta šitą rodė kažkada xD tik kad rusiškai užrašyta buvo xD
Vaikystė - Viskas buvo taip paprasta, o mes buvom tokie naivūs...
Anonimas
4865
Anonimas
5205
#6 ohoohooo:D
Anonimas
5676
#6 XD
Anonimas
5676
vyrgaudas :D
Anonimas
5676
#6 omg
Anonimas
5676
Manau kad si demotyvacija suzadina jausmus as net pradejau save liesti.
Anonimas
5676
Tigi buvau sita idejus, nesuprantu, kam antra karta vel patvirtina...
Anonimas
5676
Eeee,pasijuokiau,tik galima buvo teksta isversti,o ne vien copy paste uzsiimti.
Anonimas
5676
Owl- dealer ;D
Anonimas
5676
stai cia kaip :D
Anonimas
5676
matytas.
|

