Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai
Anonimas
4866
Emma11956
4991
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Anonimas
5121
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Anonimas
5125
Cystai ! :D
Spartasaurus
5193
kur Kaune papludimys ? :D
Anonimas
5194
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Anonimas
5194
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas
5195
#18 ar yra kitokiu?
Anonimas
5195
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Anonimas
5196
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas
5196
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Anonimas
5196
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Anonimas
5196
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Anonimas
5196
Pasirodo as bx :D
Anonimas
5196
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Anonimas
5197
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Anonimas
5197
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Anonimas
5197
nemegstu nike
Anonimas
5197
'nereikia' :D
Anonimas
5197
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas
5197
#5 ir tu cool?
Anonimas
5197
tai as tada bx? xD
hyperpacas
5197
#3 cOOl
Anonimas
5197
as kaip bx ;D
hyperpacas
5197
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Anonimas
5197
aisku, eina jos nx
|

