Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai
Anonimas
4864
Emma11956
4990
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Anonimas
5119
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Anonimas
5123
Cystai ! :D
Spartasaurus
5191
kur Kaune papludimys ? :D
Anonimas
5193
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Anonimas
5193
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas
5193
#18 ar yra kitokiu?
Anonimas
5194
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Anonimas
5194
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas
5194
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Anonimas
5195
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Anonimas
5195
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Anonimas
5195
Pasirodo as bx :D
Anonimas
5195
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Anonimas
5195
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Anonimas
5195
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Anonimas
5195
nemegstu nike
Anonimas
5195
'nereikia' :D
Anonimas
5195
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas
5195
#5 ir tu cool?
Anonimas
5195
tai as tada bx? xD
hyperpacas
5195
#3 cOOl
Anonimas
5195
as kaip bx ;D
hyperpacas
5195
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Anonimas
5195
aisku, eina jos nx
|

