Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai

2012.04.02 bujojus
  • 173
26
vyrai, paprasti, kaip, dvi, kapeikos,bobos, ne







Nuotraukos nėra
Anonimas 4864    
Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Emma11956 4990    
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5119    
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
Cystai ! :D
Spartasaurus 5191    
kur Kaune papludimys ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas 5193    
#18 ar yra kitokiu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas 5194    
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
Pasirodo as bx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
nemegstu nike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
'nereikia' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas 5195    
#5 ir tu cool?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
tai as tada bx? xD
hyperpacas 5195    
#3 cOOl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
as kaip bx ;D
hyperpacas 5195    
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
aisku, eina jos nx
Grįžti į viršų