pzdc koks prikolas........ eik tu sau...... su troleibusu......... ir tada jie nuvaziavo i stoti ir ten taip pat visus isgazdino...... nevisprociai
Vaikinai - visada mokės sužavėti
Anonimas
5612
Anonimas
5613
o speju #20 buvai is provincijos
kaka3
5614
Pabusiu lietuvė ir pasakysiu kad nužudė : DDDD
Anonimas
5615
#4 pms.visada.llt
Anonimas
5616
lol... fapfap geras nikas
Anonimas
5617
nesuprasi tu paneliu uzvaziuoji paimt su autobusu, o tai tipo dar ne gerai reikia mercedess benz cia tik Lietuvoj tokios tupos mergos
Anonimas
5617
#13 #14 :D speju viena is auku buvai, eik paverk
Anonimas
5617
Gerulis ;D Reiks kada pabandyt ;D
Anonimas
5617
:D NEblogas :)
Anonimas
5617
l0l0l0ls
Anonimas
5618
Stpdw pms bajeriai wisi seni sueis...
Anonimas
5618
Ziauriausia tai, kad db tos paneles kazkur sedi ir stebi kaip ju geda suzinojo visa lietuva
Anonimas
5618
Ir dar 100% sitie durneliai is provincijos.
Anonimas
5618
Jo... Cia mazdaug taip: "Na ji tai tikrai nesutiks su manim permiegot. Del to sugadinsiu jai puse dienos kad ir kiti nors per ta laika negaletu jos dulkint."
Anonimas
5618
Protingų minčių sindromas. :D
Anonimas
5618
zinot ka fap reiskia?:D
Anonimas
5618
ne visi is tų jūsų PMS skaito, tad neverkit.
Anonimas
5619
Gerulis :D
Anonimas
5619
pirmą kart kai perskaičiau per pms,tai žiauriai žvengiau :D kžn,kažkaip prajuokino,mldc čiūvai :D
Anonimas
5619
neverkit dėl to pms, viskas gerai čia yra;D
Norkalin
5619
geras bajeris :)))
Anonimas
5619
:D
Anonimas
5619
Kokia sveitaine to pms?
Anonimas
5619
Dabar nauja populiari sritis, pyzdint bairius iš PMS, 99proc. kad patvirtins :)
Anonimas
5619
neverk
Rut.
5619
Tai ką, dabar eis visi seni bajeriai iš PMS.
|

