myliu tave
Vaikai - Šiais laikais jau nebe tie..
Anonimas
4508
Anonimas
5065
O,kad man taip nuskiltu :D(Juokauju)
Anonimas
5066
Man tokios nuotraukos kelia šiurpą.. Kaip pasikeitė jaunimas, vaikai nebevertina savęs, išsidirbinėja, ale tai juos daro kietesniais. Ir kas dėl to kaltas jei ne atsiprašant suknistas virtualus pasaulis, tai - televizija, internetas.. man vien žiauru pažiūrėti į vaikus, kurie rūko, geria, o jiem nėra net 13.. O čia?? Žodžiu, žmonės, jūs dar galit savo jaunesniuosius seses ar brolius keisti, skiepydami teigiamas vertybes. Tokia mano nuomonė..
Anonimas
5072
kad man taip nuskiltu....
Anonimas
5072
Cia dar neaisku kiek tiesos siose foto, gal kazkas netai apie ka mes galvojam, o gal ir tiesa, bet jaunimas siais laikais nelaukia, nei JIE nei JOS, barskinasi nuo jaunystes
Anonimas
5075
cia brolis ir sese
Anonimas
5075
kazkur matyta :D
Anonimas
5075
#11 laikas nauju vardu pakapstyt, labai jau daug Veroniku sitam puslapy galima rast
BOT
5075
#11 Taip, senos, bet šneki visiškas pievas. Čia yra Ksenija Rackovic. Pasigooglink.
Anonimas
5075
sitos foto yra labai senos.. ir ce brolis su sese, mergos vardas Veronika
Anonimas
5075
Kietai xD
Anonimas
5076
#3 "myli", isivaizduoju kaip dvylikameciai myli vienas kita :D
Anonimas
5076
tegul uzdraudzia tokiems snargliams interneta, fotikus. ziauru, slykstu ir apmaudu.
Anonimas
5076
neveltui vekiau visokiu pedofilu atsiranda :D
Anonimas
5076
#3 užtenka žodžio VAIKAI ir tuo viskas pasakyta...
Rapapa
5076
pašiurpus tiesiog..............
Anonimas
5076
#3 linkiu, kad tavo busimas vaikas susilauktu vaiko budamas vaikas.
Anonimas
5076
Kas čia tokio kad vaikai? Tiesiog jie myli vienas kitą ir jiems px ką apie juos mano kiti. Ir tai jie padarė tokias foto būdami su drabužiais, o ne nuogi. Tie kas turi antras puses dar netiek "išsidirbinėja"
Anonimas
5076
Normaliai cia viskas yra, as su sese taip siauciu.
kasiakas
5076
Oho O.o
|

