Vaikai - Šiais laikais jau nebe tie..

2012.08.02 Nelayme
  • 12
20
Vaikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4508    
myliu tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5065    
O,kad man taip nuskiltu :D(Juokauju)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5066    
Man tokios nuotraukos kelia šiurpą.. Kaip pasikeitė jaunimas, vaikai nebevertina savęs, išsidirbinėja, ale tai juos daro kietesniais. Ir kas dėl to kaltas jei ne atsiprašant suknistas virtualus pasaulis, tai - televizija, internetas.. man vien žiauru pažiūrėti į vaikus, kurie rūko, geria, o jiem nėra net 13.. O čia?? Žodžiu, žmonės, jūs dar galit savo jaunesniuosius seses ar brolius keisti, skiepydami teigiamas vertybes. Tokia mano nuomonė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5072    
kad man taip nuskiltu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5072    
Cia dar neaisku kiek tiesos siose foto, gal kazkas netai apie ka mes galvojam, o gal ir tiesa, bet jaunimas siais laikais nelaukia, nei JIE nei JOS, barskinasi nuo jaunystes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
cia brolis ir sese
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
kazkur matyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
#11 laikas nauju vardu pakapstyt, labai jau daug Veroniku sitam puslapy galima rast
Nuotraukos nėra
BOT 5075    
#11 Taip, senos, bet šneki visiškas pievas. Čia yra Ksenija Rackovic. Pasigooglink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
sitos foto yra labai senos.. ir ce brolis su sese, mergos vardas Veronika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
Kietai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
#3 "myli", isivaizduoju kaip dvylikameciai myli vienas kita :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
tegul uzdraudzia tokiems snargliams interneta, fotikus. ziauru, slykstu ir apmaudu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
neveltui vekiau visokiu pedofilu atsiranda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
#3 užtenka žodžio VAIKAI ir tuo viskas pasakyta...
Rapapa 5076    
pašiurpus tiesiog..............
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
#3 linkiu, kad tavo busimas vaikas susilauktu vaiko budamas vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
Kas čia tokio kad vaikai? Tiesiog jie myli vienas kitą ir jiems px ką apie juos mano kiti. Ir tai jie padarė tokias foto būdami su drabužiais, o ne nuogi. Tie kas turi antras puses dar netiek "išsidirbinėja"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
Normaliai cia viskas yra, as su sese taip siauciu.
kasiakas 5076    
Oho O.o
Grįžti į viršų