Vaikai, - su kiekviena diena vis protingėja

2011.02.07 smiley_house
  • 310
11
vaikai, nevalgykit, snargliu







Piggytwo 5591    
#10 toks ir tolkas. ten byberių visokių primeta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
:D
Nuotraukos nėra
Nevok 5616    
#7 pz tu rmt nesveikas tu, kox tolkas? gydikis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Neesme, kad cia video tas vaikas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#5 Taip, nevaikas. Yra programų, kurių pagalba gali bet kokį video/JPEG/gif failą "užsimesti".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
bet gerai stumia :D
Nuotraukos nėra
Nevok 5618    
#3 tipo ne vaikas cia? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
siaip cia eilinis chatrouletto trolis, fake gif uzmestas per programa bet bananu salies lietuviai galit ji toliau vaiku vadint, sekems gyvenime
noob.saibot 5618    
nigger wannabe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
žymės
Grįžti į viršų