Vaikai, - su kiekviena diena vis protingėja

2011.02.07 smiley_house
  • 310
11
vaikai, nevalgykit, snargliu







Piggytwo 5587    
#10 toks ir tolkas. ten byberių visokių primeta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
:D
Nuotraukos nėra
Nevok 5612    
#7 pz tu rmt nesveikas tu, kox tolkas? gydikis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Neesme, kad cia video tas vaikas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#5 Taip, nevaikas. Yra programų, kurių pagalba gali bet kokį video/JPEG/gif failą "užsimesti".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
bet gerai stumia :D
Nuotraukos nėra
Nevok 5614    
#3 tipo ne vaikas cia? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
siaip cia eilinis chatrouletto trolis, fake gif uzmestas per programa bet bananu salies lietuviai galit ji toliau vaiku vadint, sekems gyvenime
noob.saibot 5614    
nigger wannabe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
žymės
Grįžti į viršų