Vaikai, - su kiekviena diena vis protingėja

2011.02.07 smiley_house
  • 310
11
vaikai, nevalgykit, snargliu







Piggytwo 5592    
#10 toks ir tolkas. ten byberių visokių primeta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
:D
Nuotraukos nėra
Nevok 5617    
#7 pz tu rmt nesveikas tu, kox tolkas? gydikis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Neesme, kad cia video tas vaikas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#5 Taip, nevaikas. Yra programų, kurių pagalba gali bet kokį video/JPEG/gif failą "užsimesti".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
bet gerai stumia :D
Nuotraukos nėra
Nevok 5619    
#3 tipo ne vaikas cia? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
siaip cia eilinis chatrouletto trolis, fake gif uzmestas per programa bet bananu salies lietuviai galit ji toliau vaiku vadint, sekems gyvenime
noob.saibot 5619    
nigger wannabe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
žymės
Grįžti į viršų