Vafliu gimęs - Tortu netapsi.

2009.11.29 Algirdas
  • 117
23
Vafliu gimęs







Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Net puse sios svetaines zmoniu zvengia is jusu, kaip jus zvengiat is jo. Kaimieciai :)
Nuotraukos nėra
VanWilder 5816    
net pc paluzo kaj sia foto ismete xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
gavau 13 vaikystes traumu pamates MiNeDa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Peršikau pamatęs ; DDDDDDDDDDDDDD Gerūlis komentas . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#13 Nu siaip ne ligonis... teko sneket su vienu is jo visos kompanijos organizatoriu, tai zinok pries viska ji istyre( ir pasirodo sveikas) ;D tik gal nelabai protingas
Marko 5873    
Čia rimtas ar photoshop? :D
Nuotraukos nėra
killere 5884    
vafliniai tortai skanus labai.
Tai va.
Sis pavadinimas krc FAIL'as...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
:OOO :D:D
Vyncas 5891    
#14 Jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Cia minedas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
ko jus ant jo varot jis juk ligonis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
bliamba geras cia.. net apsiverkiau .. :D tokiu dar paieskoti reikia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Koks malonumas tyčiotis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
nu va-gime vafliu ir is Mindes Minedu pasidare...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5994    
"Peršikau pamatęs :D " blet geras komentaras, prajuokino. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
Norm baxuras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
Peršikau pamatęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6040    
nepripažįstu jo vafliu(vafliai-skanu). ans yr koma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6040    
licnij pydar
Nuotraukos nėra
Anonimas 6046    
Agree ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6046    
bet va is sito ''vaflio'' jau nieko nebepagaminsi :D
Maya 6051    
Is vaflio irgi daug ko gero pagamint galima..
Grįžti į viršų