Užuojauta - Niekšai Afrikos vaikai! Jos visai neturi...

2011.09.29 Synecdoche
  • 161
10
afrika,vakarai,pasaulis,badas,ispindejimas







TheDemotivator 4957    
chujnia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
tas Morisas visai isnaglejo. !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
Man nerūpi tie Afrikos vaikai. Ir nepradėkit čia jūs didieji gelbėtojai priekaištaut, kad jums svarbu. Jei svarbu, tai studijuokit politiką ir pyzdinkit ten keist tvarkos. Nei tie aukoti pinigai jiems padės nei ką, kai valdžiai nerūpi savi žmonės/
Nuotraukos nėra
LaFesta 5381    
Demo autoriui bilietas į pragarą pirma klase!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
Touj pareis verksniu armija su savo hujovais komentarais, kaip: " O dieve! Kaip ziauru! blah blah! Demo autorius nesveikas! Blah blah! Per juoda! Blah!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
susidegink tu supistas afrikos vaike
Nuotraukos nėra
lollol 5381    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
sita labai stipriai uzskaitau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
pagaliau demotyvacija
kasiakas 5381    
:D
Grįžti į viršų