Palyginus su optima... o.o
Utenos alus - 5.0% alaus - 95.0% myžalo
Anonimas
5196
Anonimas
5203
Visi jie myžalai
Anonimas
5203
Autoriu kazkas i bonke primyzo o tas pyst pagalvojo kad alus :D
Anonimas
5203
Man myzalai skanu, pabandykit ir jus ;)
Anonimas
5203
utenos yra gavno
Anonimas
5203
ka jus cia stumiat, geras alus, man asmeniskai geriausias is visu, kekvienam gi neitiksi
zvp
5203
#9 Užjaučiu, kad teko ragauti tai, ką išsisioji..
grafauskas
5203
Čia ne alus. Jo skonis toks pats, kokį išsisiojat. :) Vaikai jį geria, bet geriau tegu negeria, nes nesveika vaikams alus yra :)
Anonimas
5203
Sitas tai tik bomzui gali primint alaus skony, tie kas zino kas yra alus sito myzalo i rankas neima
Anonimas
5203
Šūdapilis, Šūdena ir Šūdulys. Gerkit alų gyvą!!!
Anonimas
5203
Tai nesupratau, kas negerai? :O
winston
5203
visi nuo 14m ta mėlyną lakė kibirais žiemą vasarą, truputį paaugo, atsibodo alus tai jau "milteliai" "myžalas" gydykitės ;] atsibodo jis ir man jau senokai, bet normalus alus.
Ignassin
5203
Pirmadienį draugas grįžo iš reiso, tai fūroj pasėdėjom ir įkalėm būtent tokio alaus :)
Anonimas
5203
pashol jus nx geras tas alus vis ne ekstra tas tj wps bjaurus.
tomas1996
5203
sita senei geres tai nepamenu bet taip tai nera toks blogas skardinese.
modlau
5203
kaip pirstu i aki
|

