Ūso mirtis - ir Lietuvos televizija jau turi ką rodyti kitus 2 mėnesius.

2010.06.15 OmG
  • 330
85
usas,pedifolai,pedofilas,vaikai,kedys







Nuotraukos nėra
Anonimas 4819    
#84 Demo kurta prieš 2 su puse metų, o tas skandalas vis dar gyvas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
2 metus*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
NoName, tai taip ir bus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Man tai labiau atrodo, kad ne du mėnesius, o du metus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
*lavono ne nebuvo o nerode niekam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Pagal mane usas is vis nezuvo o ji paprasciausiai pradangino, nes jokio lavono nebuvo ir taip kazkokios keistos aplynkybes ten maximum susilauzytu rankas. O teismo nebutu laimejas per savus nes per daug lietuva pradejo kreipt demesio tai ir reikejo pradingt kad visi viska pamirstu paprasciausiai:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
atvaziuja troleibusas ji vairuoja dede usas
Nuotraukos nėra
Neringa 5797    
visi jus kvaili nesuprantat kad sita nesamone su pedofilais buvo sukurta tam kad uzmaskuotu kitus dalykus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
69# :D Adamkus sako
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Linkejau usui mieties, taip ir atsitiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
PONAI,VISĄ LAIKĄ BUVO TIK KALBOS KURIOS PASTOVIAI ESKALUOJAMOS SPAUDOS DIDĖJO IR DARĖSI NEBEVALDOMOS>ISIMINKIME ,-JEI KIEKVIENAS NEKALTAS ATSIDURTŲ ŪSO VIETOJE(teigiu nekaltas ,nes teismas neirodė jo kaltės)TAD JEI MELĄ LIETUVOJ PAKARTOSI 5 KARTUS TAI ŠEŠTĄ IR KITUS JIS JAU TAPS TIESA...JEI IR MANE NEKALTAI APŠMEIŠTŲ SUSITARĘ DRAUGAI IR TAI BŪTŲ PAVIEŠINTA SPAUDOJE,-BŪTŲ LIETUVOJ NEIMANOMA APSIGINTI....TAD TIK PAMASTYKIME APIE NEKALTUMO PREZUMCIJĄ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#69 pz zvengas ima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#69 ka tu čia abugeli nusišneki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#71 O tai reikia gerbti Usa uz tai, kad mums nieko nepadare ir uz tai, kad tvirkino mazas mergaites? Liuks, padarykime tai visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
o gal tegul teisesauga patikrina uso medziokles draugus ir sugerovus, ar jis girtas pasakodavosi kaip ir ka darydavo su mergaitem.reakcija garantuota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Vau kaip jum ju visu gaila , susideginkit kausai. Jum nei Brazauskas ka gero dave nei Usas ka blogo padare :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Siaip mire Brazauskas. Amzina atilsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
nieko, dar adamkus mire :}
Modestas. 5837    
tiesa , visos akistatos laidos buvo apie pedofilus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Man labai idomu, kodel jau senai nuklydo visi nuo temos "Ar jis isvis pedofilas buvo?" Kaltinimai del prievartavimo senai atmesti nes to jis nedare, likes buvo tik itariamasis tvirkinimu, nes jo neina taip greitai atmest, zymiu nepalieka, bet tai jau yra paskutinis bandymas ji kazkuo apkaltint, o visi dar kaip durneliai sedi susikibe uz ranku ir rekia kad jis pedofilas, pamastykit uz save truputi, o ne ziniasklaidai atiduokit sita uzsiemima :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
tegu issikillina jie visi :D man px :D iskrypeliai buvo ir liks!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
pedofilai zudo pedofilus čia naujas dėsnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#21 EPIC :D
fucks 5839    
sitas rimtas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
pedofilai savus pradejo zudyt zjbs xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#21 o taip, Lietuva pilna Uso antininku.:D as ir Usas.:D mazhiau telika zhek..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#21 LOL :D būtinai perskaitykit šitą komantarą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ot gerai ta pedofila uzmuse
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
:D geras pastebejimas, tik va, televizijos vasaros sezona atidare tai nieko naujo nebekuria ir nieko neberodys apie Usa. Bet rudeni ciuju vel varys visa sezona vien ta tema :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
:D o po to ir mes wisi mirsim :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#51 , 100 procentu, tik veliau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
As ji papjoviau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Kaledu senelis nuzude usa nes jis buvo blogas berniukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
O varge... Nei Usas ka prievartavo nei ka.. Po velniu, puse gyvenimo prie jo namu lankaus ir nieko keisto nesu pas ji macius. Surado kaip ziniasklaisa pakelt reitingus. Ir tuo paciu akys krypsta nuo Seimo isdaigu bei krizes Lietuvoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
o dbr po Uso turbut greit bus Stankunaites eile. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
kas nuzude usa ???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Jeigu ka tai per LTV nerode beveik nieko apie juos. Tik tie tv3 ir lnk visokie kiekvienoje laidoje snekedavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
čj visą gyvenimą tą Kedį aciminisu.......nes tiek prisiklausiau.viską apie jo gyvenimą žn.čj vos ne kaip geriauisa draugą pažįstu..o dar apie aną pradės šnekėt.....;///////
Algirdas9 5844    
#32 Gali but xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Po D.Kedzio mirties A.Uso mirtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#39 uzknisai su tuom uzskaitau
n@*i!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
nevasara butu tikrai i savaite demo o dabar kai jo nks nerodo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Ir vėl tas pats per tą patį..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
tikrai taip . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
jeph! ;)
Nuotraukos nėra
xxxzzz 5848    
nice!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
užskaitau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Liux
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ale labai gera demotyvacija :) tos su pedofilija susijusios sensacijos vyksta cikliskai. kartais netgi atrodo kad mass media pati viska daro kad rodyt ka turetu. nutyla furmanaviciaus zutis - prasideda teismai. aprimsta teismai - randa kedi. aprimsta kedzio klausimas - prasideda bardakas garliavoi. susitvarko situsacija ten - nelaime usui. istikro nuolatos yra ka rodyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
daugiau nei 2 mėnesius bus :)
(50-85)
Grįžti į viršų