#10 :D :D :D
Unikalumas - vien dėl to, kad tu unikalus, nereiškia, kad esi naudingas
Gusta-Fang
5810
Anonimas
5827
#10 Kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5827
gumbas, čia tai prajuokinai ;D užvarei gerai ant savo žmonelės :))
Modestas.
5827
man tai nlb
Anonimas
5827
labai geras sitas :D
Anonimas
5827
Pritariu šitai minčiai . Mano žmona irgi unikali ir niekam tikusi.
Anonimas
5827
Tai bent jau komentaruose parasyk ,kad isverstas.
Anonimas
5827
Jei esi unikalus , vadinasi esi nenaudingas sistemai
Anonimas
5827
debile
Anonimas
5827
Sitas jau buvo debile
Buddy_Aces
5828
#3 tai kam sitai zemeliai tave nesiot jai is taves naudos nera? kam tau ta gyvybe suteikta? siaip dura stumt?
Anonimas
5828
#3 Nori tu to ar ne vistiek kažkuria prasme esi naudingas.
Anonimas
5828
O ar reikia būti naudingu? :) Nauda kitiems, oi blemba, koks laimėjimas...
Anonimas
5828
buvo jau šita demo bent kelius kartus berots...
Anonimas
5828
Va atkirtis visiem tiem kurie nori buti unikalus, pankai ir kiti panasaus likimo zmones..^^
|

