#10 :D :D :D
Unikalumas - vien dėl to, kad tu unikalus, nereiškia, kad esi naudingas
Gusta-Fang
5813
Anonimas
5829
#10 Kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5830
gumbas, čia tai prajuokinai ;D užvarei gerai ant savo žmonelės :))
Modestas.
5830
man tai nlb
Anonimas
5830
labai geras sitas :D
Anonimas
5830
Pritariu šitai minčiai . Mano žmona irgi unikali ir niekam tikusi.
Anonimas
5830
Tai bent jau komentaruose parasyk ,kad isverstas.
Anonimas
5830
Jei esi unikalus , vadinasi esi nenaudingas sistemai
Anonimas
5830
debile
Anonimas
5830
Sitas jau buvo debile
Buddy_Aces
5830
#3 tai kam sitai zemeliai tave nesiot jai is taves naudos nera? kam tau ta gyvybe suteikta? siaip dura stumt?
Anonimas
5830
#3 Nori tu to ar ne vistiek kažkuria prasme esi naudingas.
Anonimas
5830
O ar reikia būti naudingu? :) Nauda kitiems, oi blemba, koks laimėjimas...
Anonimas
5831
buvo jau šita demo bent kelius kartus berots...
Anonimas
5831
Va atkirtis visiem tiem kurie nori buti unikalus, pankai ir kiti panasaus likimo zmones..^^
|

