Ugdau valią. - Nenoriu, bet geriu.

2010.09.15 sipnuw
  • 108
7
alkoholis,pijokas,valia,alkocholikas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
va gaba ir kristina geria degtine nuo 13 metu, taip negailma gerti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Turėtų būt Noriu ir geriu. FAIL
Nuotraukos nėra
sipnuw 5765    
Grazi vaikyste tavo buvo, Algirdai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#1 Oho ;D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
whahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
www.youtube.com/watch?v=aD_C4KJvt4A čia ne ta valia. Čia ne vAlia, o valia... ;>>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
as panasiai darydavau 13 metu :D
Grįžti į viršų