As ir tokias pacias turiu ausines kolonkes klavetura ir pele:D
Tvarkingas stalas - Turėjau įamžinti šią akimirką, nes neįsivaizduoju, kada vėl ją patirsiu
Rrrugyte
5441
Anonimas
5606
dejau kas ant to stalo ir ar jus turity tokias kaloneles ar ne beprociai cia kaip su ta demo kur pana laiko uzrasa ir kalbama apie meile o tie pistprociai apie nagus jos sneka eikit su delnu pasikalbet gal palengves.
Anonimas
5628
stalas geras pele gera padelis geras kolonkes kaip mano lempa irgi kalvetura zjbz widowsai tokie patys ....
Anonimas
5632
kaip mano klava ir koloneles :D
Anonimas
5634
Ausines geros :)
Anonimas
5634
vakar pas mane taip buvo. šiandien jau nebe :D.
Edvardukou
5635
cia tipo achuel, kad bardake gyvenat?:D
Anonimas
5636
perskaites daugeli komentaru supratau, kad daugelis pirko logitech akciines kolonkes is topo centro ;D nes mano tokios pat ;D
Anonimas
5636
geros kolonkes. :D nes mano tokios pat B-) :D
Anonimas
5636
Kaip tik snd stala susitvarkiau :D
Anonimas
5636
forever alone
Anonimas
5636
Mano kalonkes :D
Anonimas
5637
Pas mane stalas tvarkingas ;p
Anonimas
5638
pz galvoju mano stalas :D
robin
5638
tai ka tu nevala?
Anonimas
5638
Ten toliau, nu tas geltonas toks... Negi ten vybrikas?? :D
Anonimas
5638
5:1? pas mane tas pats
Prodiger
5638
ocb ocb : ) pas mane tas pats būna
Anonimas
5638
Ten prie pc kartais ne OCB Poperelei? :)
Anonimas
5638
visad jis pas mane netvarkingas :D
Anonimas
5638
Su tokiom demotyvacijom tai kazinau. Ir dar kiek likana. Toks vaizdas, kad puse zmoniu nevalos ir jau taip sunku susitvarkyt bent jau stala.
Anonimas
5639
cha cha chaaa o pas mane jis visada tvarkingas!
Anonimas
5639
pas mane tokia pat klaviatura, ausines ir kolonkes:D
Anonimas
5639
Nei, jis Tavrkingas nei ka;D
Anonimas
5639
Mano kalonkes lygiai tokios pat Logitech x-230. ;D
Anonimas
5639
Tai kad jis net netvarkingas -.-
Anonimas
5639
o mano klava ir ausines tokios pat :P
Anonimas
5639
cia tvarkingas stalas? Ten toliau jovalo pilna
Anonimas
5639
#1, keista, kad, ko gero, pats jau nebūdamas mokinukas, nesupranti, kad tai yra veikiau gyvenimiškas bajeris. Mokinukų užsipult visai nebūtina. Kitokiu atveju paskaičius anektodus apie kaimynus, komandiruotes ir Petriuką būtų galima pasakyt "kodėl tie suaugusieji mano, kad neištikimybė taip kieta?..."
Anonimas
5639
pas mane cia dar skaitytus netvarkingas ; DD
Anonimas
5639
#3 :D:D:D
Anonimas
5639
O viskas, ką nuėmei nuo stalo, guli kitam kambario gale ant lovos? :D
Anonimas
5639
kas per geltonas dildo? :D
Anonimas
5639
kas ten per geltonas dildo stovi? :D
Anonimas
5639
#4 ze rimtai ;D
Anonimas
5639
mano kolonkes ir klaviatura tokios pačios ;D
Anonimas
5639
Mano stalas turi silpnybe - jis labai netvarkingas
Anonimas
5639
Silpnybes..... atsigauk :)
Anonimas
5639
Iamzinti, o ne girtis, koks netvarkingas esi. Ir kodel mokinukai mano kad silpnybes yra labai kieta?
|

