Ko jūs čia šaipotes iš jo? Jis bent jau turi hobi, normaliai gyvena, o ne taip kaip jūs vaikai nuo mamos papa nenueinantys.
Turi merginą? - Kas čia per item'as?
Anonimas
4670
Anonimas
5500
Nolifer:D
Anonimas
5507
runescape zezima :D
Anonimas
5508
8# gal ka kita kodel jum tas cs butinaj xD gal WOW losia ?XD
Anonimas
5508
divine spirit shield :))))
Anonimas
5509
#4 gerai pastebeta :) dedu ++:)
IgN
5509
Aiškiai matos, kad lošia CS, ant l2 nelaikai rankų ant wasd mygtukų ^^
Anonimas
5509
Aiva cia jau 13+ uzmesta Angel slayer ;D crit dmg xD
Spameris
5509
Jūs vis tiek niekada nebūsit tokie kieti kaip jis.
tulifanas
5509
Pasižiūrėki.. čia gi otaku.. Tai viską paaiškina.
Anonimas
5509
as galiu pasakyti, jog jeigu siam pasaulyj grozio aspektas nebutu svarbiausias, del ko renkasi merginos ir vaikinai, maziau butu vienisu zmoniu , taipogi ir noliferiu.
Anonimas
5509
juokingas
Anonimas
5509
BUVO
Vilius_4_eminem
5509
Buvo.
|

