Turi 3 mėnesius, - bet pažymius pradedi taisytis paskutinę savaitę.

2010.12.19 juice
  • 174
19
Turi 3 mėnesius,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Pries pat vasara ne noro, ne energijos mokytis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
Ne ne. NUo pat rugsejo. Tik gal geguzes paskutine savaite atsipalaiduoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
#16 tik ziurek kad tas "nerdas" uzauges nebutu tavo bosas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
mokosi tik nerdai! ne ne,juokauju. Istikruju mokytis reikia/reikejo. dabar ta spratau,kai pajauciau kad ne viska gerai zinau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#14 Tau tai tikrai matosi, kad ne pirmoj. Pats perksiatyk savo komentarą, ir jei suprasi, nusipirk medalį. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Db moksas tikrai ne pirmoi vietoi pusemoksliuku vistiek uzseni sedi.. tai koks skirtumas ar tu mokysies ar ne ka?
Cinderella 5664    
svarbiau mokytis tiek ir tą, ką tau reikia. jeigu nežadi laikyti ten kokio chemijos egzamino, tai koks tolkas ją kalti ir dešimtukais mokytis? mokais, kiek reikia, žinai pvz lygtis ir pnš, o ką reikia, pvz matematiką, tai ir mokais tam dešimtukui. taip kad tas vidurkis nepasako, koks tu esi protingas, tik taip tariamą, norą mokytis parodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
mokosi tik lopai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
tikrai nemanau kad nuo pazymiu, zinios priklauso, Pazymiai DAZNIAUSIAI neparodo tikruju mokinio ziniu, tik parodo kuris yra kalikas moksliukas ir kuris ne pvz as turiu is biologijos 7 bet laimejau olimpiada sulej nuvariau i miesta ir dar ten 4 vieta paimiau ir jus sakykit ka norit apie tuos pazymius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#6 Gal ne moksliukas bet mokosi nori kažko gyvenime pasiekt ne kaip tu užaugus gatves šluosi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#7 jei turėsi žinias bus ir geri pažymiai taip kad... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#7 visiskai sutinku.
Cinderella 5664    
koks skirtumas tie pažymiai, svarbiausiai žinios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#4 nu nes tu moksliukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
tai per tuos tris menesius ir prisirenki pazymiu kuriuos reikia istaisyt...
rokas111 5664    
Kaip kas... :P As pavyzdziui nesitaisau paskutine savaite.
Kubush 5664    
ir nepavyksta,o tada tai buna pyzda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
jo :D
gretagreat28 5664    
kaip visada :D
Grįžti į viršų