Pries pat vasara ne noro, ne energijos mokytis..
Turi 3 mėnesius, - bet pažymius pradedi taisytis paskutinę savaitę.
Anonimas
5139
Anonimas
5503
Ne ne. NUo pat rugsejo. Tik gal geguzes paskutine savaite atsipalaiduoju :D
Anonimas
5512
#16 tik ziurek kad tas "nerdas" uzauges nebutu tavo bosas ;D
Anonimas
5664
mokosi tik nerdai! ne ne,juokauju. Istikruju mokytis reikia/reikejo. dabar ta spratau,kai pajauciau kad ne viska gerai zinau :)
Anonimas
5664
#14 Tau tai tikrai matosi, kad ne pirmoj. Pats perksiatyk savo komentarą, ir jei suprasi, nusipirk medalį. ;)
Anonimas
5664
Db moksas tikrai ne pirmoi vietoi pusemoksliuku vistiek uzseni sedi.. tai koks skirtumas ar tu mokysies ar ne ka?
Cinderella
5665
svarbiau mokytis tiek ir tą, ką tau reikia. jeigu nežadi laikyti ten kokio chemijos egzamino, tai koks tolkas ją kalti ir dešimtukais mokytis? mokais, kiek reikia, žinai pvz lygtis ir pnš, o ką reikia, pvz matematiką, tai ir mokais tam dešimtukui. taip kad tas vidurkis nepasako, koks tu esi protingas, tik taip tariamą, norą mokytis parodo.
Anonimas
5665
mokosi tik lopai
Anonimas
5665
tikrai nemanau kad nuo pazymiu, zinios priklauso, Pazymiai DAZNIAUSIAI neparodo tikruju mokinio ziniu, tik parodo kuris yra kalikas moksliukas ir kuris ne pvz as turiu is biologijos 7 bet laimejau olimpiada sulej nuvariau i miesta ir dar ten 4 vieta paimiau ir jus sakykit ka norit apie tuos pazymius :)
Anonimas
5665
#6 Gal ne moksliukas bet mokosi nori kažko gyvenime pasiekt ne kaip tu užaugus gatves šluosi :)
Anonimas
5665
#7 jei turėsi žinias bus ir geri pažymiai taip kad... :)
Anonimas
5665
#7 visiskai sutinku.
Cinderella
5665
koks skirtumas tie pažymiai, svarbiausiai žinios.
Anonimas
5665
#4 nu nes tu moksliukas.
Anonimas
5665
tai per tuos tris menesius ir prisirenki pazymiu kuriuos reikia istaisyt...
rokas111
5665
Kaip kas... :P As pavyzdziui nesitaisau paskutine savaite.
Kubush
5665
ir nepavyksta,o tada tai buna pyzda
Anonimas
5665
jo :D
gretagreat28
5665
kaip visada :D
|

