#10 del abieju
Turėkite kantrybės. - Penktadienį po pietų suprasite, kad gyventi vis dėlto gera.
anonimas
5344
Anonimas
5344
del haros
Spameris
5345
#3 #4 Labai jau paviršutiniški esate, ponai. Ar tikrai dėl alaus gyvenat ar vis dėlto dėl gero laiko, kurį praleidžiate gerdami tą alų su draugais?
Anonimas
5345
Sis penktadienis - geriausias metu diena. Skyrim ^^
Anonimas
5345
O taip, tikrai :)) Penktadieni prisigersim ir sedesim pamokose girti. Smagu :)
Anonimas
5345
simpsonai, kaip tai kas...
Anonimas
5345
o kas bus penktadieni po pietu?
Anonimas
5345
#4 Man taip pat, giminingoji siela. Ir nesvarbu ar pirmadienis, ar į paskaitas reikia...
anonimas
5345
#3 dziaugiuos, kad gyvenime yra alaus ir tuo uztenka
Anonimas
5345
Kokie jūs visi pigūs. Duok laisvą dieną tai sielą parduos, o gavę laiko prašvaisto vėjais. Turėtumėtės megauti kiekviena gyvenimo teikiama smulkmena, nesvarbu ar tuo metu jūs mokykloje ar darbe, ar prie komo žiūrit demotyvacijas, ar sportuojat.
Anonimas
5345
uzskaitau
Anonimas
5345
jo ir nubega visi prie pc
|

