Nu jūs rimtai durni ar tik apsimetat? Šita "Snieguolė" metų metus yra kaip personažas, tik vis kitu vardu ir vis kitos profesijos. O jūs už rimtą imat, kad pydarai ir transvestitai... Matos, jog nemąstantys susirinkę ar šiaip nudurnėjo Lietuva visai?
Tuoj visą projektą - Sudarys vien transvestitai
Anonimas
4196
Anonimas
4198
#1 tai pats ir džiaukis jei patinka
Anonimas
4199
Dar vienas pitiune :
Anonimas
4199
Juokas juokais, bet kas per daug-tas nebesveika ir tuo labiau nebejuokinga...
elvinukq
4199
baisu kas darosi... televizoriaus beveik nebežiūriu, tai nors tiek...
Anonimas
4199
Ne nu sitas tai px, cia aisku kad sitas tik prikolina sitaip persirenges, bet kai va toks issigimelis kaip raulis ant rimto bando buti merga, stai kur problema
Anonimas
4199
Kuo cia dziaugtis? Kad televizijoj vien transvestitai ir pydarai?
Anonimas
4199
džiaukitės gyvenimu pesimistai :)
|

