Tuo tarpu Rusijoje

2011.10.29 Teisingumas
  • 47
10
neatsakingas, auklejimas



Geras_Iksas 5142    
#8 tai totalus emigrantas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
#8 tu matai kurioj pusei jie vaziuoja?? toliau ten tik pieva....o tavo ziniai automobiliai per pievas nesidrasko kai yra kelias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
Ale žiauriai. . O jeigu tą vaiką partrenktų kita mašina važiuojanti šalia jos, priešinga puse. . ? !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
#6 taigi ant galines sedines : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
Pala pala, jeigu filmavo iš vairuotojo pusės, tai kas vairavo? :O O.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
kur tik rusiskas video ten ir atsiranda sielos ligoniai kurie kysa savo neisprususia ir niekam nereikalinga nuomone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
vaikystės trauma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
#2 duxe kur tu juos girtus matei? eik koduotis
Spameris 5354    
Tai čj prisigėrę važiavo, ir dar vaiką prigirdę, gi rusams tai normaliau nei normalu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
nu blmb biskji vaikas galeja isivaizduoti kd skrenda.
Grįžti į viršų