#5 Ne, čia kažkas nupiešė bl.
TUNDRA'11
Anonimas
5123
Anonimas
5463
geras oras tikrai buvo
Anonimas
5465
#8 siaip pas mane omnitel modemas...
whatnaa
5466
#6 palaižysiu vien dėl to, kad tavęs čia daugiau nebematyčiau, telekomo verge.
Anonimas
5466
#6 killing spree.
Anonimas
5466
#2 laizyk , laizyk sikna, gal ir tave modu padarys. :)
Anonimas
5466
cia rimtai taip buvo?? :D
Anonimas
5466
Noriųų būt wienoj tūū palanpiniųų !!!!!!
Anonimas
5466
niekas bedoje neuzjaucia
whatnaa
5466
kad sudas tavo galvoj, moderatoriu nekaltink
Anonimas
5466
Kaip toki suda patvirtino. Modernatoriai trolina ar ka?
|

