TUNDRA'11

2011.07.07 gamasiak
  • 60
11
tundra, bass







Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
#5 Ne, čia kažkas nupiešė bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
geras oras tikrai buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
#8 siaip pas mane omnitel modemas...
whatnaa 5466    
#6 palaižysiu vien dėl to, kad tavęs čia daugiau nebematyčiau, telekomo verge.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
#6 killing spree.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
#2 laizyk , laizyk sikna, gal ir tave modu padarys. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
cia rimtai taip buvo?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Noriųų būt wienoj tūū palanpiniųų !!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
niekas bedoje neuzjaucia
whatnaa 5466    
kad sudas tavo galvoj, moderatoriu nekaltink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Kaip toki suda patvirtino. Modernatoriai trolina ar ka?
Grįžti į viršų