Tu tikriausiai, - dabar atrodai taip?

2011.06.18 prisijunk22
  • 425
60
Tu tikriausiai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4851    
Nepirmas toks, bet pagavo mene lygiai tokioj pozoj, kaip į veidrodį :D
Blue_kitten 4879    
jo as irgi taip atrodau,tik pas mane pele ant kompo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
iš kur žinai?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5201    
Demotyvatorius taip pat atrodė kurdamas šia demotyvacija. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
fap fap fap fap
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
nedadu tjp :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
Nei viena nei kita ranka taip nebuvo padeta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
Ne, as dabar su mobu lovoj.
fff 5457    
Ne,aš su laptopu ir ranka šunį glosto ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
taip pat;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Beweik taip pat, tik guliu lowoj ir naršau per telą. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
panasiai tik kad prie mobo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
WTF as taip ir atrodziau tik kad turiu lupas, nosy, plaukus, ausis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
demo - fail. . .
erika0120 5480    
nea aš turiu lūpas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
#43 Tai PC ne veidrodžio efektu nupiešė.Kitą kartą pagalvok ar verta apsikvailinti ir vaidinti laido riterius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
#37 Matos kad weidrodzio namie neturi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
VA BYBY !!! as kiausinius kasiausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
cia jauciu veidrodis toj demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
ne.aš per tel.
Nuotraukos nėra
marmuza 5481    
Ka zn nesigaudo taj rimtj. Bet geriusia tai zvp. Ir pataria, ir pasako kad ne taip. O kiti tai gandrai kazkokie
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#27,lol,nematai,kad piešinyje kairiarankis??? Nesvarbu kaip žiūrėsi,iš priekio ar iš subinės,jei jis dešiniarankis,su dešine ir pelę lies.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Eikit jūs nx su tom kopijom, kitur prisižiūrim originalų. Modam pirmoji dalis taip pat skirta.
Nuotraukos nėra
Toca 5482    
#34 nesigaudo moderatoriai.
Nuotraukos nėra
marmuza 5482    
Man tas pats buvo ;)
Nuotraukos nėra
Toca 5482    
Karočia, aš tą pačia demotyvaciją įdėjau prieš 3 mėnesius ir jos nepatvirtino. Tai kame reikalas? Tyliu apie tokius kiaurus moderatorius.
Nuotraukos nėra
marmuza 5482    
Ne toj rankoj pelyte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
ha, as per tela, bet siaip prie pc tai taip ir sedziu. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
būtent taip ir sėdžiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Cha, pas mane kojos ant stalo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
#27 nemanai, kad kai iš priekio į tave žiūri viskas gaunas kita puse?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
ne, pelyte desinej rankoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Labai smagu skaityt komentarus:) Dauguma garantuotai sedejo taip, bet negi pripazinsi, geriau parasyt, kad buvau prisijunges per telefona ir itin svarbu ivardint telefono modeli:))) jupyyy, mes KIETI :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Tai kad iphone rankoj laikau
briedis01 5484    
#19 kairiaranki tu ble čia gi veidrodinis atspindys padarytas :Pp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
kaip per veidrodi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
#20 Same
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
butent taip! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
o as isvis ant stalo kojas buvau uzsimetes su klaviatura rankoje ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Neprigavo, as pavyzdziu su kaire ranka nemoku pele naudotis. :D
briedis01 5484    
nu pas mane veide daugiau entuziazmo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
deja siuo metu narsau mobiliuoju, laikai keicias ;D
gitaristas 5484    
mano kaire ranka buvo po stalu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Aš per iPod žiūriu tai iskur čia klava ir pele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Panašiai...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
nu grynai taip ir sedejau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
ne ne ir dar karta ne !!! a6 bent jau l8pas turiu -_-
Kentux 5484    
Nee :D
(50-60)
Grįžti į viršų