Nepirmas toks, bet pagavo mene lygiai tokioj pozoj, kaip į veidrodį :D
Tu tikriausiai, - dabar atrodai taip?
Anonimas
4853
Blue_kitten
4881
jo as irgi taip atrodau,tik pas mane pele ant kompo
Anonimas
5146
iš kur žinai?:D
Anonimas
5203
Demotyvatorius taip pat atrodė kurdamas šia demotyvacija. :D
Anonimas
5281
fap fap fap fap
Anonimas
5319
nedadu tjp :D
Anonimas
5406
Nei viena nei kita ranka taip nebuvo padeta.
Anonimas
5445
Ne, as dabar su mobu lovoj.
fff
5459
Ne,aš su laptopu ir ranka šunį glosto ;P
Anonimas
5459
taip pat;D
Anonimas
5460
Beweik taip pat, tik guliu lowoj ir naršau per telą. :)
Anonimas
5478
panasiai tik kad prie mobo ;D
Anonimas
5479
WTF as taip ir atrodziau tik kad turiu lupas, nosy, plaukus, ausis :D
Anonimas
5481
www.scribd.com/doc/6654702/Testas-Jis-Veikia
Anonimas
5482
demo - fail. . .
erika0120
5482
nea aš turiu lūpas :D
Anonimas
5482
#43 Tai PC ne veidrodžio efektu nupiešė.Kitą kartą pagalvok ar verta apsikvailinti ir vaidinti laido riterius :D
Anonimas
5483
#37 Matos kad weidrodzio namie neturi :D
Anonimas
5483
VA BYBY !!! as kiausinius kasiausi
Anonimas
5483
cia jauciu veidrodis toj demo
Anonimas
5483
ne.aš per tel.
Anonimas
5483
www.anno1777.com/index.php?i=156482
marmuza
5483
Ka zn nesigaudo taj rimtj. Bet geriusia tai zvp. Ir pataria, ir pasako kad ne taip. O kiti tai gandrai kazkokie
Anonimas
5484
#27,lol,nematai,kad piešinyje kairiarankis??? Nesvarbu kaip žiūrėsi,iš priekio ar iš subinės,jei jis dešiniarankis,su dešine ir pelę lies.
Anonimas
5484
Eikit jūs nx su tom kopijom, kitur prisižiūrim originalų. Modam pirmoji dalis taip pat skirta.
Toca
5484
#34 nesigaudo moderatoriai.
marmuza
5484
Man tas pats buvo ;)
Toca
5484
Karočia, aš tą pačia demotyvaciją įdėjau prieš 3 mėnesius ir jos nepatvirtino. Tai kame reikalas? Tyliu apie tokius kiaurus moderatorius.
marmuza
5484
Ne toj rankoj pelyte
Anonimas
5485
ha, as per tela, bet siaip prie pc tai taip ir sedziu. xD
Anonimas
5485
būtent taip ir sėdžiu :D
Anonimas
5485
Cha, pas mane kojos ant stalo ;D
Anonimas
5485
#27 nemanai, kad kai iš priekio į tave žiūri viskas gaunas kita puse?
Anonimas
5485
ne, pelyte desinej rankoj..
Anonimas
5486
Labai smagu skaityt komentarus:) Dauguma garantuotai sedejo taip, bet negi pripazinsi, geriau parasyt, kad buvau prisijunges per telefona ir itin svarbu ivardint telefono modeli:))) jupyyy, mes KIETI :D
Anonimas
5486
Tai kad iphone rankoj laikau
briedis01
5486
#19 kairiaranki tu ble čia gi veidrodinis atspindys padarytas :Pp
Anonimas
5486
kaip per veidrodi :D
Anonimas
5486
#20 Same
Anonimas
5486
butent taip! :D
Anonimas
5486
o as isvis ant stalo kojas buvau uzsimetes su klaviatura rankoje ;D
Anonimas
5486
Neprigavo, as pavyzdziu su kaire ranka nemoku pele naudotis. :D
briedis01
5486
nu pas mane veide daugiau entuziazmo :D
Anonimas
5486
deja siuo metu narsau mobiliuoju, laikai keicias ;D
gitaristas
5486
mano kaire ranka buvo po stalu :D
Anonimas
5486
Aš per iPod žiūriu tai iskur čia klava ir pele :D
Anonimas
5486
Panašiai...:D
Anonimas
5486
nu grynai taip ir sedejau;D
Anonimas
5486
ne ne ir dar karta ne !!! a6 bent jau l8pas turiu -_-
Kentux
5486
Nee :D
|

